Головна сторінка

 Інтерактивна читальня - простір для освітніх можливостей кожного ліцеїста!


     

  Невід’ємною складовою освітянського та інформаційного простору є бібліотеки, які накопичують, зберігають і поширюють знання, що зафіксовані у друкованих та інших носіях інформації. Саме бібліотека є найважливішою творчою лабораторією, саме від її ресурсів і послуг залежить якість та зміст освітньої роботи.


Бібліотечна діяльність в ліцеї-інтернаті розвивається за інноваційними напрямками з використанням нових освітніх технологій та має назву ІНТЕРАКТИВНА ЧИТАЛЬНЯ.

Інтерактивна читальня в ліцеї-інтернаті – це сучасний комфортний, технічно обладнаний інформаційний центр, де здобувачі освіти мають змогу переглянути цікаву та корисну літературу, скористатися інтернет ресурсами, зіграти в цікаві настільні ігри та просто відпочити у колі друзів та одногрупників. Для підвищення культурного рівня та знань ліцеїстів відповідно до плану проводяться тематичні виховні заходи, організовуються пізнавальні  виставки до пам’ятних днів з використанням нових інформаційних технологій.

Інтерактивна читальня це якісно новий рівень, впровадження в роботу нових інформаційно-комунікаційних технологій необхідних для забезпечення освітнього процесу закладу, які стають своєрідними навігаторами в сучасному просторі, надаючи споживачам інформацію незалежно від часу й місця її розташування. 

Немає коментарів:

Дописати коментар